fbpx

Psikoloji Merkezi

Samsun’da kurumsal psikolojik danışmanlık veren bir merkezdir Flamingo Psikoloji Merkezi.

Uzman psikolog, klinik psikolog arıyorsanız doğru adres

Flamingo Psikoloji Merkezinde alanında uzman psikologlara erişebilirsiniz. 

Çocuk psikologları, pedagog telefonunu arayın.

Samsun Atakum’da çocuk psikologlarına 05446623455 numarasından ulaşabilirsiniz. Merkezimiz Özel Psikoloji Merkezi olup SGK ile anlaşması bulunmamaktadır.

Psikoloji Eğitimleri

Kurumumuzda psikologlara ve şirketlere yönelik uzman psikologlar tarafından psikoloji eğitimleri düzenlenmektedir. Siz de kurumunuzda psikoeğitim düzenlenmesini istiyorsanız Flamingo Psikoloji Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  Samsunda Psikoloji eğitimleri düzenleyen merkezimiz anne babalara yönelik bilinçli ebeveyn olma çalışmaları yapmaktadır. Psikoloji öğrencilerine yönelik Psikolojik müdahaleler, psikoterapi eğitimleri düzenlemektedir. 

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Flamingo Psikoloji Merkezi ekibi olarak psikolojinin insanlığa kazandırdığı yaşam çözümlerini, güncel, bilimsel ve etik yollarla Samsun halkına ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu yolda yetkinlik ve yeterliliğini kazanmış uzmanlarla sorumluluk bilinci içerisinde hareket ediyoruz.
Uzmanlarımız çocuk, ergen ve yetişkin yaş gruplarındaki bireylerin ruhsal zorlantılarına psikoloji bilimi ışığında çözümler üretip koruyucu ruh sağlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu anlamda kurumumuzda bireysel psikolojik destek görüşmeleri, psikolojik test uygulamaları ve bireylere, ailelere ve kurumlara yönelik eğitim hizmetleri verilmektedir.

Siz de Flamingo Psikoloji

'den Hizmet Alın'ye Güvenenlere Katılınile Partner Olun

Profesyonel bir işletmeniz varsa  bizimle 05446623455 nolu telefon üzerinden iletişime geçerek hizmetlerimiz ve işbirliklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzman Ekibimize Katılmak İster Misiniz?

 • Psikoloji lisans programından mezun
 • Psikolojinin bir alanında yüksek lisansını tamamlamış
 • Kendi danışan portföyü İle çalışacak
 • En az 1 yıldır aktif danışan gören

Etik çalışma anlayışına sahip Uzman Psikologlara Kapımız Açık

Sadece belirtilen kriterlere uygun adaylar değerlendirmeye alınır. Form veya (flamingopsikoloji@gmail.com) mail  üzerinden bize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Özgeçmişinizi Bize Bildirin

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Birincil Olarak İlgilendiğiniz Yaş Grubu (gerekli)

  Email adresiniz(gerekli)

  Mesajınız (gerekli)

  Özgeçmiş Dosyanızı Yükleyin (gerekli) Yükleme zaman alabilir bekleyiniz.

  partnerlerimiz

  ⇧başa dön